Самые интересные новости на нашем кино сайте Самые интересные новости на нашем кино сайте Самые интересные новости на нашем кино сайте Самые интересные новости на нашем кино сайте
» » Індивідуальні проекти

Індивідуальні проекти

Просмотров: 2765 чел.

Індивідуальні проекти

Індивідуальний проектКупуючи будинок за типовим проектом, людина змушена пристосовуватися до існуючих особливостям. Великим недоліком типового проекту може стати, то що будова не враховуватиме розмірів і ландшафту ділянки, а також його співвідношення до стоять поруч домівках.

Проекти будівництва житлових будинків за індивідуальними кресленнями і вимірам вигідно відрізняються тим, що забудовник сам вирішить, яких розмірів і поверховості буде його новий будинок. Серйозне питання як вибрати проект для будинку. Також абсолютно будь-яким може бути співвідношення площі ділянки і площі будинку. Єдине, що жорстко регулюється сучасними будівельними нормами - це мінімальна відстань між будовою і автомагістраллю, іншими будинками або об'єктами, водоймами і межами сусідніх ділянок. Саме ці обмеження можуть вплинути на адаптацію будівельного проекту до умов конкретної ділянки.

Тільки розробляючи проект з самого нуля, досвідчений архітектор може створити оптимально вигідне планування, як з точки зору комфорту, так і естетики. Однак, якщо ви звикли все вирішувати самостійно, візьміть до уваги, перевірене досвідом, співвідношення площ, в якому розміри ділянки повинні мінімум в 15 бути більше площі споруджуваного будинку. Наприклад:

  • Приватний котедж площею в 120 м2 буде ідеальний для земельної ділянки площею 6 соток. Будинок може бути двоповерховим.
  • Котеджі площею від 120 до 200 м2 гарні для ділянки в 10-12 соток;
  • Солідний будинок площею від 350 до 400 м2 повинен розташовуватися на ділянці площею від 15 соток землі, в ідеалі це 20 соток, тільки на такому ділянці будинок буде виглядати органічно.

Крім площі і бажаного призначення ділянки (город, галявина, ландшафтний парк і т.д.), проект будівництва будинку багато в чому буде залежати від його форми. На жаль, не всім дістаються рівні квадратні земельні ділянки, особливо, якщо ви обмежені в засобах або блат, і змушені купувати те, що «дають». Дати можуть вузьку, витягнуту смужку землі, а грамотно і органічно вписати на таку ділянку будинок і підсобні будівлі буде набагато складніше.

Разестил polvandayk, 1-08-2014, 16:34
Уважаемый посетитель, в данный момент Вы зашли на кино сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Быть как дома
Вкусные полезности

Создание и разработка сайтов и интернет магазинов


Чё почитать в ВК?


Накрутить подписки на твиттер, инстаграм, ВК, ок