Самые интересные новости на нашем кино сайте Самые интересные новости на нашем кино сайте Самые интересные новости на нашем кино сайте Самые интересные новости на нашем кино сайте
» » Матові натяжні стелі їх переваги та недоліки

Матові натяжні стелі їх переваги та недоліки

Просмотров: 3150 чел.

Матові натяжні стелі їх переваги та недоліки

Матові стелі з плівки ПВХ представляють із себе ідеально рівне покриття, зовні схоже на отштукатуренний стелю. Ці стелі чудово здатні прикрасити кімнату для дітей, передпокій, їдальню, спальну кімнату. До їх відмітних особливостей можна зарахувати: вони можуть створювати навколо себе безтурботну, приємну просторову гармонію, не виникатиме відблисків, як це присутнє в стелях глянцевих, в них вони не переповнені зайвими компонентами, в натяжних матових стелях завжди присутній невловима краса.
Конструкції матових стель можна встановлювати в кімнатах з дуже різнобічними конфігураціями зразок: арки, зводи, різні намети. На площину матовою плівки можливо наносити різні варіації фотодруку і робити художню розпис, додасть приміщенню простору оригінальності і витонченості. Доречі ось установка натяжних стель своїми руками. У разі якщо в поверхню стелі встановлюються освітлювальні прилади, в такому випадку світловий потік приємно поширюється ніжними світлими плямами по поверхні матового стелі.

Матові натяжні стелі

Матові натяжні стелі мають такі позитивні характеристики, як:

  • їх дуже легко прибирати, тому, що без проблем чистяться простими засобами для миття за допомогою м'якої губки або тканини
  • може надзвичайно тривалий час не міняти фактури і зовнішнього вигляду;
  • міцні і надійні;
  • плівка ПВХ не тріскається;
  • повністю рівна площину;
  • ці стелі можна встановлювати на кухні, басейнах, у ванній кімнаті.

Дані стелі можуть досить швидко і легко монтуватися, при цьому вони можуть бути переустановлені багато разів, не втрачаючи абсолютно при цьому якість і властивості. Приміром, у разі коли поверхом вище раптом трапиться потік, щільна плівка матового стелі легко впорається з подібним навантаженням.
Після монтажу натяжних стель не буде утворюватися сміття. Під плівковими стельовими системами дуже просто приховувати різного типу комунікації.
Натяжні стелі матові - найбільш цікавий варіант з усіх натяжних стель, в яких присутня прийнятна вартість і досить велику якість.Разестил polvandayk, 1-08-2014, 16:40
Уважаемый посетитель, в данный момент Вы зашли на кино сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Быть как дома
Вкусные полезности

Создание и разработка сайтов и интернет магазинов


Чё почитать в ВК?


Накрутить подписки на твиттер, инстаграм, ВК, ок