Самые интересные новости на нашем кино сайте Самые интересные новости на нашем кино сайте Самые интересные новости на нашем кино сайте Самые интересные новости на нашем кино сайте
» » Вироби з залізобетону

Вироби з залізобетону

Просмотров: 3265 чел.

Вироби з залізобетону

Паркан з залізобетонуІснує досить велика кількість різновидів ЗБВ. Його поділ на класи і групи здійснюється залежно від різних конструктивних особливостей залізобетонних виробів, їх призначень і нюансів в застосуванні. Ознайомившись, з довгим списком, різновидів ЗБВ, не потрібно дивуватися настільки великій кількості, так як залізобетонні вироби стали одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів, який останнім часом переживає справжній бум. Бетон високого класу міцності поєднується з високоякісної сталевої арматурою, саме це поєднання дає гарантію приголомшливою витривалості конструкцій, як перед навантаженнями, так і впливами зовнішнього середовища. Сама арматура скелетом всієї конструкції, яка не дозволяє залізобетонним виробам з часом деформуватися. Бетон служить захистом сталевої арматури від іржі. Виходить, що залізобетон є практично вічним матеріалом, по крайней мере, на життя декількох поколінь людей його вистачить, навіть без проведення профілактичних ремонтних робіт.

Залізобетон ділять на такі види:

  • плити дорожнього покриття
  • фундаментні та стінові блоки
  • перекриття
  • різні палі
  • огорожі з залізобетону, а також інші декоративні вироби.

Дорожні залізобетонні плити використовуються для будівництва дорожнього полотна, що має різне призначення і довгостроковість. Наприклад, якщо будується тимчасове дорожнє полотно, то застосовувати дорожні плити високого класу буде недоцільно.

Фундаментні блоки стінові або ФБС призначені для зведення фундаментів і цокольних поверхів будівель і споруд. Вони оптимально тримають навантаження в кілька поверхів, стійкі до перепадів температур і надлишків вологи, також фбс грамотно розподіляють тиск всієї споруди на грунт.

Разестил polvandayk, 3-08-2014, 14:32
Уважаемый посетитель, в данный момент Вы зашли на кино сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.